Twitter herkesin şu anda dünyada olup bitenlere bağlanmasını sağlar

Sıcak gelişmelerden eğlenceye, spordan diğer günlük konulara, dünyada neler olup bittiğini, canlı, yaşandıkları anda görün.

Marka Yönergeleri

Twitter'a bayılmanıza bayılıyoruz. Markamızın doğru şekilde kullanmanızı kolaylaştırmak istiyoruz - temel tasarım öğelerimizi anlatan bu hızlı rehberi keşfederek nasıl yapacağınızı görün.

Twitter logosu

Twitter logosunu indirmek mi istiyorsunuz? Yazdırma için çizim dosyaları (.EPS), yayıncılık ve web (.SVG ve .PNG) dosyaları buradan indirilebilir. Doğru kullanım için Marka Yönergelerimizdeki Logo bölümüne göz atabilirsiniz.

Markalar için başlangıç kiti

Başlamanız için burada birkaç şablon mevcut. Tweetlerinizi iyileştirmekten logolara ve sosyal ağ ikonlarına kadar farklı içeriklerle bu şablonlar ve araçlar, Twitter içeriğini ve markamızı kullanmanıza yardımcı olacak.

Web siteleri için Twitter

Eğer bir Twitter içeriğini yerleştirmek istiyorsanız, publish.twitter.com adresini kontrol edin. Koleksiyonları, Tweetleri, zaman akışlarını, profilleri ve dahasını yerleştirmek için ihtiyacınız olan kodu orada bulabilirsiniz. Bu araçlar, Twitter içeriği ile gerçek zamanlı hikayeler oluşturmanızı sağlayarak hedef kitlenizle etkileşime girmenize yardımcı olur. Ayrıca Takip Et, Tweeti Paylaş ve Direkt Mesaj gibi butonları sitenize yerleştirmek için gerekli bilgileri de orada bulacaksınız.

Bu sitedeki Twitter ticari markalarını ve kaynaklarını kullanarak, Marka Yönergelerimiz dahilindeki Twitter Ticari Marka Yönergelerini, Hizmet Şartlarını ve diğer tüm Twitter kural ve politikalarına uymayı kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir sorunuz varsa bize trademarks@twitter.com e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Lütfen isteklerinizi İngilizce iletin (İngilizce olmayan materyaller çevirileri ile birlikte gönderilmelidir).